Mafitel.com - fotky, aktuality, recenze

 • Úvod
 • Fotky
 • Články
 • Soutěže
 • Rozhovory
 • Párty tipy
 • Programy klubů
 • Kluby
 • Uživatelé
 • Fotoslužby
 • Kontakt
 • Mediapartner
 • Logo Mafitel.com
 • Reklama
 • Mydy Rabycad vypouští do světa Just Dance, v listopadu míří do Lucerna Music Baru

  Vložil Petr Hrudka dne 28.09.2016 12:11

  Sdílej!

  Mydy Rabycad se hlásí s novinkou Just Dance, která oficiálně vychází 23. září a společně s novým videoklipem vyráží do světa. Navazuje tam, kde skončilo poslední album Glamtronic, a ukazuje, jakým směrem se budou ubírat další kroky této kapely. Zábavný, chytlavý ale přitom propracovaný a inteligentní electropop s řadou odkazů na různé retro styly.
  Mydy Rabycad vypouští do světa Just Dance, v listopadu míří do Lucerna Music Baru

  Kapela se po famózní letní sezóně, která začala v Glastonbury a vyvrcholila na festivalu Porto Latino na Korsice či nevídaným úspěchem na Nilüfer Müzik Festivalu v Turecku, vydává příští týden do londýnského renomovaného klubu The Forge. Zde vystoupí společně s brněnskými Ghost of You  na akci Fresh Czech prezentující agentům i médiím úspěšné české hudebníky. O pár týdnů později, 24. října, pak Mydy Rabycad vtrhnou s razancí sobě vlastní do domácího Lucerna Music Baru se show Just Dance Night.

   

  Klip Just Dance natočil režisér Vladimír Jedlička s kameramanem Janem J. Filipem. Mastering skladby obstaral John Davis z londýnských Metropolis Studios, jehož schopností využili předtím například The Prodigy, U2, Primal Scream, Led Zeppelin, Blur nebo Florence & The Machine. Premiéru má dnes klip i v britských médiích.

   

  Po úspěšném loňském albu Glamtronic začalo být okolo mladé elektropové kapely velmi živo. Za novým albem do studia se chystají Mydy Rabycad až příští rok a tak se zpěvačka Žofie Dařbujánová a její spoluhráči rozhodli zveřejnit jednu novou písničku již nyní a navrch přidat i videoklip. Muzikanti přiznávají: „Je to odraz naší hudební cesty i nejdůležitějších momentů v životě kapely. Je to píseň o vytrvalosti, stejně jako o umění žít pro každý okamžik života, těšit se z toho co přijde. Chceme jí všechny vybídnout, aby se nikdy nebáli divných pohledů nebo posměchu a tvořili své písně, obrazy, básně, prostě šli si za svým. Neváhejte: Just Dance!“

   

  Kapela chystá tradičně velký podzimní koncert v Lucerna Music Baru, který pod příznačným názvem Just Dance Night proběhne 24. října. „Letošní léto byl pro nás jeden velký a neskutečný kolotoč festivalů, cestování, setkávání a zážitků,” říká zpěvačka Žofie Dařbujánová a s úsměvem dodává: „Ale žádná únava se nekoná, už se těšíme a do Lucerna Music Baru chystáme další překvapení.”

   

  Klip a singl Just Dance má v těchto dnech premiéru i v britských médiích, což není náhoda. Již v úterý 27. září zamíří Mydy Rabycad společně s nadějnou mladou brněnskou kapelou Ghost of You do Londýna, aby společně vystoupili v renomovaném klubu The Forge v Camdenu. „Po řadě koncertů kapel na showcaseových festivalech jsme se rozhodli získat zkušenosti přímo v Londýně,” říká Přemysl Štěpánek ze společnosti PR Stage, který Fresh Czech připravil a vysvětluje: „Věděli jsme, že pro šanci na úspěch potřebujeme agenturu znalou místního prostředí. Díky podpoře Ministerstva kultury a Českého centra v Londýně jsme začali spolupracovat s Big Machine Agency, kteří spolupracovali mimo jiné s Lorde či Roisin Murphy. Doufám, že díky tomu najdeme partnery jak pro energické nadějné Ghost of You, tak i pro světem již protřelejší a zkušenější Mydy Rabycad a budeme moci celou akci příští rok zopakovat s dalšími nadějemi české hudební scény.”

   

  Přihlášení

   Přihlašovací jméno:

   Heslo:

  Registrace / Odeslání údajů

  Chci si založit uživatelský účet.

  Zapomněl(a) jsem přihlašovací jméno.

  Zapomněl(a) jsem heslo.

  Certifikace

  Banner

  Párty tipy

  Nechystá se žádná akce.

  Další akce »

  Hledání uživatelů

  Věk:
  od: do:

  Nováčci

  Facebook